Gå til indhold
Allé på Hindsgavl

Medlemmer af VisitMiddelfart

Foto: VisitMiddelfart

Nedenstående liste over medlemmer

2022

B&B Bro Humlegård Tel. +45 6619 1777
B&B Lindegården Tel. +45 6478 1550
B&B Røjlegård http://www.rosenfeld.dk
Baks Deli www.baksbakerydeli.dk
BDO Statsautoriseret Revisionsaktieselskab www.bdo.dk
Bed & Breakfast ved Føns Strand Tel. +45 3024 6324
BM Lakering www.bmlakering.dk
Brenderuphus www.brenderuphus.dk
Bridgewalking www.bridgewalking.dk
BroGårdbutik www.brogaardbutik.dk
Brogaarden/Pindstrup Center www.brogaarden.dk
Brødrene Guf https://eventyrgrillen.business.site/
By the Bridge B&B www.bythebridge.dk
Café Mauritz www.cafemauritz.dk
Café Rita www.caferita.dk
CakeVision www.cakevision.dk
Carl Hansen www.carlhansen.com/da-dk/flagship-stores
CLAY Danmarks Keramikmuseum www.claymuseum.dk
Comwell Kongebrogaarden www.comwell.com/hoteller/comwell-hotel-kongebrogaarden
Comwell Middelfart www.comwell.com/hoteller/comwell-hotel-middelfart
DDN Middelfart APS www.niels-e.dk
Dykkerklubben Marsvinet Lillebælt www.marsvinet-lillebaelt.dk
Extremagent (adventure golf/fodbold golf) www.extremagent.dk
First Camp Skovlund Camping - Lillebælt www.firstcamp.dk/destination/skovlund-lillebaelt
Fjelsted Skov Hotel & Konference www.fjelstedskov.dk
Flensted Mobiler www.flensted-mobiles.com/?lang=da
Fri Bike Shop www.fribikeshop.dk
Fyns Vinkompagni  www.fyns-vinkompagni.dk
Fænø Gods www.faenoe.dk
Føtex Middelfart Tel. +45 6342 3000
Galleri A1 www.galleri-a1.dk
Galleri Art&Vida www.gitteladefoged.com
Galleri Børmose www.boermose.dk
Galleri Engholm www.galleri-engholm.dk
Galleri Hindhede www.galleri-hindhede.dk
Galleri LeArt www.gitte-lea.dk
Galleri Platz www.galleriplatz.dk
Gamborgen Kultur- og Frilufthus www.gamborgen.dk/index.php/udleje
Golfklubben Lillebælt www.gkl.dk
GoSail www.gosail.dk
GUF (God Underholdende Folkemusik) www.guf-strib.dk
Vestergården Gårdbutik Feldsted Tel. +45 3166 1585
Hanne's B&B Tel. +45 2126 2502
Hindsgavl Camping www.hindsgavl-camping.dk
Hindsgavl Festival www.hindsgavlfestival.dk
Hindsgavl Slot www.hindsgavl.dk
Holms www.holms.dk
Hotel Park www.millinghotels.dk/hoteller/milling-hotel-park
House of Melfar Tel. +45 4032 5520
HR Travel www.hr-travel.dk
Humlemagasinet www.humlemagasinet.dk
HUSET Middelfart www.huset-middelfart.dk
Jyske Bank www.jyskebank.dk
Jysk-Fynske Medier/Melfar Posten www.melfarposten.dk
Kais Caravan www.kais-caravan.dk
Kathrinelyst B&B www.kathrinelyst.dk
KIF Middelfart Gymnastik www.kifgym.dk
Kitzchen www.kitzchen.dk
Klatretræ.dk www.klatretrae.dk
Kvickly Middelfart www.kvicklymiddelfart.dk
Landal Middelfart www.landal.dk/park/middelfart
Lillebælt Sport & Kultur www.lsok.dk
Lillebæltsværftet www.lillebltvrftet-5ibd.dk
Lindøs Auto www.facebook.com/lindoeauto
Livingly www.livingly.dk
M/S Marianne www.ms-marianne.dk
M/S Mira 3 www.mira3.dk
M/S SABINE www.ms-sabine.dk/index.php/da
Match Racing Denmark www.m-r-d.dk
Middelfart Advokaterne I/S www.middelfartadvokaterne.dk
Middelfart Antikvitetshandel www.middelfart-antik.dk
Middelfart Handel www.visitmiddelfart.dk/middelfart/shopping
Middelfart Jazz Festival www.fezztival.dk
Middelfart Museum www.middelfart-museum.dk
Middelfart Sparekasse www.midspar.dk
Middelfart Taxa www.taxafyn.dk/16-byer/27-middelfart-taxa
MOB Sommerhusudlejning www.mob.dk
Motel Lillebælt www.motellillebaelt.dk
MV Tryk www.mvtryk.dk
Møllers Fiskehus www.mollersfisk.dk
Nybolig Middelfart www.nybolig.dk
NyHavn 1 www.nyhavn1.dk
NyHavn 2 www.nyhavn2middelfart.dk
Nørre Åby Bio www.nraabybio.dk
Panorama Biografen Middelfart www.0024.dk
Papa's Ristorante Pizzaria www.papas2night.dk
Restaurant Fænøsund www.faenoesund.dk
Restaurant Mast www.restaurantmast.dk
Rock under Broen www.rockunderbroen.dk
Ronæs Strand Camping www.camping-ferie.dk
S/S AVENTURA www.galeasen-aventura.dk
Samsted www.samsted.dk
Severin www.severinkursuscenter.dk
Silkes Nørklerier Tel. +45 6916 0061
Sixtus Sinatur Hotel & Konference www.sinatur.dk
Skovgrillen www.ishuset-skovgrillen.dk
Strib Automobilmuseum Tel. +45 6440 1127
Strib Havkajak www.strib-kajak.dk
Surdejsbrødet www.surdejsbrodet.dk
Tandlægerne på Torvet Tel. +45 6441 0481
UkendtFyn www.ukendtfyn.com
Vejlby Fed Strand Camping www.vejlbyfed-camping.dk
Vends Motorik & Naturskole www.motorikognatur.dk
Vestfyns Marinecenter ApS www.vmac.dk
Vestfynske Kunstnere www.vestfynskekunstnere.dk
Zille1 www.meer2sea.dk
Aagaardens Lys www.aagaardens-lys.dk
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

Del dine oplevelser :