Kontakt

I er meget velkomne til at kontakte os, hvis I har praktiske spørgsmål i forbindelse med afholdelse af møder og/eller konferencer i Middelfart og Fredericia.

 

Anette Hellmund Werenskiold
Turistchef
anette@visitmiddelfart.dk
Direkte: 8832 5964

 

Kitt Schou Morgen
Møde- og eventchef
kitt@meetinglillebaelt.dk
Direkte: 88 32 59 62 

 

Dorthe Thrane Jensen
Turismekoordinator
dorthe@visitmiddelfart.dk
Direkte: 8832 5956


Helle Thomsen
Turismekoordinator
helle@visitmiddelfart.dk
Direkte: 8832 5963


Lisanne Gerlich
Projekt Koordinator
lisanne@visitmiddelfart.dk
Direkte: 8832 5955

Kontakt VisitMiddelfart

Torsdag, oktober 17, 2013

Turist information åbningstider 2016

September – 23. december
Man til fre 10:00 - 14:00

Telefonen er åben
Man – tor: 08:00 – 16:00
Fre 08:00 - 14:00

Lukket: 24. december- 01. januar 2017 (inkl.)

Turist information åbningstider 2017

02. januar – 31. maj
Man til fre 10:00 - 14:00

Juni – 31. august
Man til fre 10:00 - 17:00
Lør 10:00 - 14:00

September – 23. december
Man til fre 10:00 - 14:00

Uge 42 Efterårsferien
Lør den 14/10 + 21/10: 10:00 - 14:00

Telefonen er åben
Man – tor: 08:00 – 16:00
Fre 08:00 - 14:00

Lukket: 13.-17. april (Påske), 12. maj (St. Bededag), 25. maj (Kr. Himmelfart), 4.-5. juni (Pinse), 24. december-1. januar 2018 inkl. (Jul og Nytår). 

Del denne side

VisitMiddelfart
Havnegade 6
DK-5500 Middelfart
Tel. +45 8832 5959
Mail@visitmiddelfart.dk